Zespół Szkół im. Stanisława Mikołajczyka w Opatówku to od wielu lat popularny i ceniony w środowisku ” Ogrodnik”. Szkoła posiada bogatą ofertę edukacyjną skierowaną zarówno do młodzieży jak i dorosłych.
W dniach 15 i 16 marca 2019r. na terenie szkoły zostały zorganizowane Dni Otwarte Szkoły. Przyszli uczniowie mieli okazję do zwiedzania budynku szkoły wraz z przyległym internatem oraz Szkolnych Warsztatów Ćwiczeń Praktycznych. Dzięki uprzejmości Pana Marka Janiaka – Dyrektora Zespołu Szkół im. Stanisława Mikołajczyka w Opatówku oraz grona pedagogicznego, firma Rozsadnik także miała okazję zaprezentować swoją ofertę przybyłym gościom.
Zwiedzający mieli okazję do zapoznania się z ofertą produkcji warzyw szklarniowych oraz gruntowych.
W imieniu właścicieli Firmy Rozsadnik – Państwa Izabeli i Marka Wąsiewiczów oraz załogi Rozsadnika, pragniemy gorąco podziękować za możliwość zaprezentowania naszej bogatej oferty.
Szanowni absolwenci jeżeli planujecie dalszą karierę zawodową – spójną z profilem ukończonej szkoły, planujecie dalszy rozwój
związany z produkcją roślinną – serdecznie zapraszamy do Rozsadnika. Mamy do zaoferowania kilka wolnych miejsc pracy. Rozsadnik to firma rodzinna z wieloletnim doświadczeniem, której przyświeca motto ” sztuka mocnej rozsady”. Rozsadnik – to z pewnością miejsce do którego warto zajrzeć. Serdecznie zapraszamy !!!!!!
1 2 3 4 5 6 a b c d